Leden 2010

Kočičí bojovnice

26. ledna 2010 v 14:11 | Verunka |  **Kusovka**

První láska je forever!!!!

26. ledna 2010 v 14:06 | Verunka |  Příběhy
Projde si tím každej.První zamilovanost.První zkušenosti.A pak první opravdová zamilovanost.Bez vyjímky každej.I kdyby by to mělo být jedinkrát v životě...Jakub a Simona v mém příběhu také..Ovšem pro každého z nich je první láska jiná...


Simona vyjde z domu.Něco potřebuje po matce.Sotva vyjde ze dveří,potká nějákého muže.Krátké vlasy,modré triko,ryfle.Usměvavý.Nelíbí se jí,ale sympaták.Pozdravila..Otcův kolega mu jen něco pomohl vyložit...Jmenuje se Jakub,jak zaslechla u otce.
O dva týdny později šel otec Simony tradičně po fotbale s kolegama na pivo.Její máti za nimi na chvíli šla také.Vzala i Simonu.Byl tam otec s jeho kamarády které znala.A také Jakub.Všichni se vesele bavila.Jakub seděl naproti ní.Spolu moc nekomunikovali.Ale pořád po sobě pokukovali.Nemohla z jeho nádherných zelených očí.A taky se celkem hezky smál.Jednou se jí letmo dotkl.Byla z toho mimo.Hodně se jí líbil.Byl zábavný...Večer.Třeba jít domů.Rozloučili se.Ještě večer před spaním jsem viděla ty jeho kukadla.Přála jsem si ho zase brzy potkat.
Uběhl měsíc.Na Jakuba jsem zapoměla.Z pochopitelných důvodů,měla jsem svého Filipa.Už 5 měsíců.Přestává mě ten vztah bavit.Sotva mi dá pusu.Bere mě spíš jen jako kamarádku.Vykecá se a jde domů..Jenže jsem ho chtěla.
Jeden den se otec zapoměl v hospě.Dovedli ho 3 kámoši.Mezi nimi i Jakub.Všichni jsme si chvíli povídali.Zase ten jeho pohled...